Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Doprava zdarma:

Pro ČR - platba předem od 500 Kč,

dobírka od 800 Kč!

Mimo ČR - platba předem od 750 Kč,

dobírka od 900 Kč!

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

do 11:00

do 15:00.

 

 

 

AKTUÁLNÍ AKCE:

Za každých 700 Kč Káva 3v1 ZDARMA! (za 1 400 Kč 2 ks, atd.)

+

Za každých 1 900 Kč Rakytník kapky ZDARMA! (za 3 800 Kč 2 ks, atd.)

Odměňovat Vás za nákupy je naším potěšením :-).

Akce platí do 10.12. 2018

Vyhrazujeme si právo AKCI kdykoliv zrušit či změnit. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

Doporučujeme:

Euniké Silver - přírodní detoxikace:


 

 

Šampon na podporu růstu vlasů:


 

 

Přírodní lékařský krém na akné:

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenze našich zákazníků:

"S obchodem jsem byla velice spokojena a doporučila bych ho každému.Byla dodržena cena i termín dodání.Komunikace eshopu byla vynikající dalo by se říct nad 100 procent.Opravdu vřele a upřímně doporučuji." W.

 

Zboží.cz

 

 

 

 

 


Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde


QUEEN EUNIKÉ - SLEVA » O Queen Euniké » Historie společnosti

O firmě Queen Euniké

 

Cíl

Česká firma Queen Euniké vyrábí od roku 2008 kvalitní a zdraví prospěšné přírodní doplňky stravy stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorela (chlorella). Kromě chlorely jsou v sortimentu také vitaminy, sirupy a hlavně tzv. "živé" colostrum. Všechny produkty jsou vyráběny s certifikací GMP. Od surovin až po finální "tobolku" probíhá výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem díky úzké spolupráci s českou farmaceutickou společností FAVEA.

Největší důraz klade firma QE na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a účinnost. Při zpracovávání využívá moderních technologií, jako je mikronizace. Náš organismus dokáže díky tomuto zpracování lépe vstřebávat a využívat účinné látky. Tento šetrný způsob zpracování umožňuje snížení dávkování a tím zabraňuje i případnému zatížení trávicího traktu. Tyto přípravky jsou označeny logem upozorňujícím na zvýšenou biologickou dostupnost. Od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR obdržela tato metoda ohodnocení „Inovace roku“.

Proč Queen Euniké?

Queen - přívlastek královna je vyjádřením vysokých a vznešených cílů, které si firma klade. Chce svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní výrobky, které jsou tím nejlepším, co na tomto poli nabízí moderní věda a medicína. Jejich funkčnost je ověřená mnoha vědeckými výzkumy a je podpořena dlouholetými zkušenostmi týmu odborníků, kteří se na přípravě podílejí. QE usiluje o to, aby výrobky byly postaveny vždy jen na přírodní bázi a sloužily tak „pro kvalitní život".

Euniké je starodávné řecké dívčí jméno, jehož kořen je odvozen od slova „zvítězit". Toto romantické a vznešené jméno bylo zvoleno s ohledem na celkovou filosofii firmy. Cílem není jen poskytnout další výrobek na hubnutí, ale přáním je řešit celkový problém dnešního moderního člověka a tak mu pomoci v tomto nelehkém boji s organismem, životním prostředím a stresujícím životním stylem „zvítězit".


Péče o zákazníky

Péče o zákazníky a poskytování prvotřídních a seriozních služeb je v žebříčku priorit na prvním místě. Krédem firmy je svým zákazníkům výrobky nevnucovat, což vychází z přesvědčení, že tyto kvalitní a účinné produkty budou lidé sami vyhledávat. A tou nejlepší reklamou bude jejich spokojenost a následné doporučení přátelům a známým na základě vlastních pozitivních výsledků a zkušeností s výrobky. Stejný přístup, cíle a požadavky klade firma taktéž na své exkluzivní partnery, jež jsou vázání, že budou poskytovat jen pravdivé a ověřené informace.

Queen Euniké je společností prodávající kvalitní přírodní výrobky pro komplexní péči o tělo. Systém prodeje spojený s osobním kontaktem se zákazníkem v pohodlí jeho domova umožňuje poskytnout mu maximální péči a individuální přístup, kterého se mu v běžném maloobchodním prodeji nikdy nedostane. Zákazníkům jsou tak poskytnuty pouze pravdivé informace o tom, že výrobky nejsou určeny k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Jsou doplňkem pestré a vyvážené stravy a působí na náš organismus blahodárným účinkem přírodních látek.

Vaše osobní zkušenost je tím nejlepším doporučením pro prodej našich výrobků.