Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Doprava zdarma:

Pro ČR - při platbě předem od 500 Kč,

dobírkou od 800 Kč!

Mimo ČR - Při platbě předem od 750 Kč,

dobírkou od 900 Kč!

Poštovné hlídáme za Vás.

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

 

 

 

Ještě dnes posíláme objednávky:

do 11:00

do 15:00.

 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ AKCE:

Za každých 2 100 Kč Wellness Kondicionér Granátové jablko ZDARMA!

+

VÝHODNÉ SADY!

Akce platí do 20.11. 2018

Vyhrazujeme si právo AKCI kdykoliv zrušit či změnit. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

Doporučujeme:

Přírodní tělový olej na strie:


 

 

Euniké Pink Grape - grapefruit na viry a bakterie:


 

 

Přírodní anti akné mléko s bulharskou růži - přírodní cestou proti akné:

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenze našich zákazníků:

"S obchodem jsem byla velice spokojena a doporučila bych ho každému.Byla dodržena cena i termín dodání.Komunikace eshopu byla vynikající dalo by se říct nad 100 procent.Opravdu vřele a upřímně doporučuji." W.

 

Zboží.cz

 

 

 

 

 


Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde


Zaměření výrobků Queen Euniké

 

DETOXIKACE


Náš organismus se vlivem znečištěného životního prostředí, škodlivých konzervačních látek a chemikálií používaných při výrobě a zpracování potravin podobá léta opuštěnému a zanedbanému domu, který je nutné důkladně vyčistit. A detoxikace je tím prvním krokem vedoucím k úspěchu. Detoxikace je ideální způsob, jak se zbavit hned několika problémů najednou.


IMUNITA


Pokud člověk není dostatečně silný a vyzbrojený k boji s nepříznivým okolním světem, pak by jen stěží dokázal odolávat nemocem a oslabujícím vlivům, které často vedou i k psychickým komplikacím a ty zase k přejídání a nadváze. Proto druhým a velmi důležitým výrobkem je celkově posílit imunitní systém.


HUBNUTÍ


V našem těle je potřeba nastolit řád a harmonii a zajistit kvalitní přísun vitamínů a minerálů. A to vše v kombinaci s redukcí tělesné hmotnosti velmi šetrným a pozvolným způsobem.


ZDRAVÍ

„Jsme to, co jíme.“ Ač jsme toto tvrzení slyšeli již nesčetněkrát, přesto málokdy přemýšlíme o tom, jak je naše zdaví přímo závislé na tom, co do těla přijímáme. Zdraví je dar, o který je nutno pečovat. Výsledkem komplexní péče o naše tělo bude jeho dobrá fyzická kondice a zdraví, které nám umožní bez zábran se věnovat věcem, které máme rádi.


KRÁSA

Pokud o své tělo dostatečně pečujeme, zákonitě se to projeví na naší dobré psychické pohodě a přispěje to k naší kráse i navenek. Naše vnitřní harmonie se tak pozitivně odrazí i na tom, jak vypadáme, a přispěje k našemu mladistvému a svěžímu vzhledu. Opravdová krása se totiž nedá vynutit jen navenek (např. maku-up), ale vychází zevnitř.


KVALITNÍ ŽIVOT

"Co člověk rozsévá, to sklízí". Jinými slovy, pečujeme-li dostatečně o své tělo, vždycky se nám to vrátí. Díky sadě produktů Queen Euniké se náš organismus vyčistí, posilní se imunitní systém, dále tím, že si upravíme tělesnou hmotnost, snížíme tím riziko vzniku infaktu, mozkové příhody a jiných civilizačních chorob. Taktéž se budeme cítit zdravější a vitálnější. Dobré zdraví a psychická rovnováha jsou tím nejlepším základem pro to, aby si člověk mohl v životě plnit svoje sny a žít kvalitním způsobem života.