Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Doprava zdarma:

Pro ČR - od 500 Kč

Mimo ČR - od 1 500 Kč!

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

 

  do 9:30.

            do 13:00.                  

 

AKTUÁLNÍ AKCE:

Za každých 2 500 Kč Kostivalový extrakt ZDARMA! (za 5 000 Kč 2 ks, atd.)

Za každých 4 000 Kč Levandule silice ZDARMA! (za 8 000 Kč 2 ks, atd.)

  Odměňovat Vás za nákupy je naše radost. 

Akce platí do 31.3.2023

Vyhrazujeme si právo AKCI kdykoliv zrušit či změnit. Děkujeme za pochopení.

 

 

Náš blog: Grapefruit:

 

Recenze našich zákazníků:

"S obchodem jsem byla velice spokojena a doporučila bych ho každému. Byla dodržena cena i termín dodání. Komunikace eshopu byla vynikající dalo by se říct nad 100 procent. Opravdu vřele a upřímně doporučuji." W.

Nakupuji zde již třetím rokem a opět dávám palec nahoru. Pro mě absolutní špička :o). S.

 

Zboží.cz

 

Náš tip:

3x Euniké Pink Grape + Citron silice zdarma:

Euniké Silver 4+1 zdarma:

Přírodní reg.šampon proti vypadávání vlasů:

Přírodní parfém pro ženy Frey:

Topvet Vrbovka tobolky:

 

 

 

  1. Úvod
  2. QUEEN EUNIKÉ
  3. O Queen Euniké

O Queen Euniké

Vznik Queen Euniké, její cíl, proč zrovna Queen Euniké a jakou prioritu firma klade na péči o zákazníka?

O firmě Queen Euniké

Cíl

Česká firma Queen Euniké vyrábí od roku 2008 kvalitní a zdraví prospěšné přírodní doplňky stravy stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorela (chlorella). Kromě chlorely jsou v sortimentu také vitaminy, sirupy a hlavně tzv. "živé" colostrum. Všechny produkty jsou vyráběny s certifikací GMP. Od surovin až po finální "tobolku" probíhá výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem díky úzké spolupráci s českou farmaceutickou společností FAVEA.

Největší důraz klade firma QE na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a účinnost. Při zpracovávání využívá moderních technologií, jako je mikronizace. Náš organismus dokáže díky tomuto zpracování lépe vstřebávat a využívat účinné látky. Tento šetrný způsob zpracování umožňuje snížení dávkování a tím zabraňuje i případnému zatížení trávicího traktu. Tyto přípravky jsou označeny logem upozorňujícím na zvýšenou biologickou dostupnost. Od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR obdržela tato metoda ohodnocení „Inovace roku“.


Proč Queen Euniké?

Queen - přívlastek královna je vyjádřením vysokých a vznešených cílů, které si firma klade. Chce svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní výrobky, které jsou tím nejlepším, co na tomto poli nabízí moderní věda a medicína. Jejich funkčnost je ověřená mnoha vědeckými výzkumy a je podpořena dlouholetými zkušenostmi týmu odborníků, kteří se na přípravě podílejí. QE usiluje o to, aby výrobky byly postaveny vždy jen na přírodní bázi a sloužily tak „pro kvalitní život".

Euniké je starodávné řecké dívčí jméno, jehož kořen je odvozen od slova „zvítězit". Toto romantické a vznešené jméno bylo zvoleno s ohledem na celkovou filosofii firmy. Cílem není jen poskytnout další výrobek na hubnutí, ale přáním je řešit celkový problém dnešního moderního člověka a tak mu pomoci v tomto nelehkém boji s organismem, životním prostředím a stresujícím životním stylem „zvítězit".Péče o zákazníky

Péče o zákazníky a poskytování prvotřídních a seriozních služeb je v žebříčku priorit na prvním místě. Krédem firmy je svým zákazníkům výrobky nevnucovat, což vychází z přesvědčení, že tyto kvalitní a účinné produkty budou lidé sami vyhledávat. A tou nejlepší reklamou bude jejich spokojenost a následné doporučení přátelům a známým na základě vlastních pozitivních výsledků a zkušeností s výrobky. Stejný přístup, cíle a požadavky klade firma taktéž na své exkluzivní partnery, jež jsou vázání, že budou poskytovat jen pravdivé a ověřené informace.

Queen Euniké je společností prodávající kvalitní přírodní výrobky pro komplexní péči o tělo. Systém prodeje spojený s osobním kontaktem se zákazníkem v pohodlí jeho domova umožňuje poskytnout mu maximální péči a individuální přístup, kterého se mu v běžném maloobchodním prodeji nikdy nedostane. Zákazníkům jsou tak poskytnuty pouze pravdivé informace o tom, že výrobky nejsou určeny k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Jsou doplňkem pestré a vyvážené stravy a působí na náš organismus blahodárným účinkem přírodních látek.

Vaše osobní zkušenost je tím nejlepším doporučením pro prodej našich výrobků.